Kurslarımız

Müzik Eğitimi

Artico Senfoni Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir kurumdur. Aldığınız enstrüman eğitimleriniz meb onaylı kurs bitirme programları ile taçlanıyor. 8 Yıllık bir eğitiminin sonunda ensterüman alanında resmi ve özel kurumlarda eğitmenlik yapabilir yada herhangi bir başvurunuzda size resmi bir referans olmaktadır Kurum olarak İngiltrere nin saygın kurumlarından olan West london üniversitesine bağlı olan ve Dünya da 260 sınav merkezi olan Londra Müzik Okulu(LCM)sınavlarına profesyonel eğitmen kadromuz ile öğrenci hazırlamaktayız.LCM sertifikasına hak kazanan kişiler uluslar arası eğitim alma ve çalışma imkanına sahip olurlar.

...

Piyano

Bateri

...

Keman

Gitar

...
Klasik Gitar
...
Elektro Gitar - Bas Gitar
...

Flüt

...

Flüt

...

Klarnet

...

Saksafon

...

Saz

...

Ud

...

Çello

Bale Eğitimi

Kayıt esnasında 7 yaş ve üzerindeki çocuklarımız milli eğitiminin belirlediği seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilerek teknik bale eğitimine başlarlar.

...

Mini Bale

3 yaş öğrencilerimiz için olan mini bale sınıfımızın amacı,
vücut koordinasyonlarını geliştirmek, senkronize hareket etmelerine olanak sağlayarak onları ilerleyen dönemlerdeki klasik bale ve müzik eğitimlerine hazırlamaktadır.

...

Baleye Hazırlık

4-6 yaş grubu öğrencilerimiz için olan baleye hazırlık sınıfımızda temel amaç bale hareketlerini öğreterek vücut koordinasyonlarının gelişimini hızlandırmaktır. Öğrencilerimiz 4 yaştan itibaren 2 yıl hazırlık + 8 yıl temel eğitim ve 4 yıl ileri seviye eğitim ile birlikte meb onaylı eğitmenlik sertifikası almaya hak kazanmış olup resmi ve özel kurumlarda eğitmelik yapmaya hak kazınıyorlar.

...

Teknik Bale

6 yaştan itibaren teknik bale sınıflarımıza katılan öğrencilerin fiziksel uygunluklarına ve daha önce bale eğitimi aldıysa seviyeleri belirlenerek ilgili teknik sınıflara yerleştirilirler. Okulumuzda 4 yaştan itibaren 2 yıl hazırlık artı 8 yıl temel eğitim ve 4 yıl ileri seviye eğitim ile birlikte meb onaylı eğitmenlik sertifikası almaya hak kazanmış olup resmi ve özel kurumlarda eğitmelik yapmaya hak kazınıyorlar.

Drama ve Tiyatro Eğitimi

Çocuklarımızın tüm gelişim alanlarını oyunlardan yola çıkarak belirleyelim, iletişim becerilerini geliştirelim, drama ve tiyatro ile verelim onlara özgürlüklerini.

...
...
...

Resim Eğitimi

“ Her çocuk yaratıcıdır ” dedik… Ve hayallerini çamurdan heykelciklere dönüştürsünler, doyasıya resim yapsınlar istedik

...
...

Dans Eğitimi

Çocuklarımız yaşlarına göre uygun sınıflara yerleştirilirler. Ekim ayı başında başlayan kurs programımız;yılsonu Gösterisi ile son bulmaktadır.

...

Hiphop

...

Hiphop

...

Hiphop

Yetişkin Kurslar

Sadece çocuklarımızı değil,herkesi sanatla buluşturuyoruz.

...

Türkçe Pop Korosu

...

Türkçe Pop Korosu

...

Türkçe Pop Korosu

...

Ritim ve Perküsyon

...

Yetişkin Bale

...

Yetişkin Enstrüman